13. Leden

Den, kdy se váš sen stane skutečností

 

„Řekněte mu, aby měl v úctě sny svého mládí, až bude mužem.“

Friedrich Schiller

 

Dnes! Dnes se to stane! Sen, o kterém sníte již delší dobu se uskuteční! Věřte tomu! Nemusí to být ohromný sen zahrnující neskutečné jmění či movitosti, stačí jeden malý sen, který vám dnes přinese úsměv na rtech. Zdálo se vám, že umíte vařit? Šup do toho, stačí málo! Nebojte se dnes překročit své hranice a udělat něco neojedinělého. Je to váš život, tak ho žijte!

Vždyť i příběh Frankensteina vznikl díky snu, který se Mary Shelley zdál. Ano, nejspíše to nebyl jeden z nejlepších snů, který se Mary kdy zdál, ale dal vzniknout něčemu úžasnému! Příběhu, který inspiroval stovky jiných! To je síla snu! Proto se nebojte své sny zhmotnit a plnit si je. I ta největší noční můra může přinést něco úžasného.

Nechte se dnes inspirovat „snovými“ knihami, možná i vás dokáží motivovat ke splnění svého snu:

 

Chlapec, který rozdával sny – Luca Di Fulvio

Příběh vás zavede na počátek 19. století. Velmi skromná rodina vychovává dceru, u níž nechtějí, aby se jí stalo něco špatného. Bohužel i přes všechnu snahu se to stane. Světlem majáku je pro nic její syn. A tak se rozhodne své sny splnit. Za oceánem.

Jak se za velkou louží bude dařit? A stanou se sny skutečností?

 

 

Splňte si svůj sen aneb Osm kroků, jak úspěšně dosáhnout osobního cíle – Zuzana Řezáčová-Lukášková

Být šťastný znamená být spokojený se svým životem a plnit si své sny a přání. Autorka vám v knize ukáže cestu, jak si sny plnit. Jak jim věřit a jak se nenechat odradit od své cesty.

Máte svůj život – tak se jej naučte žít.