13. Říjen

Mezinárodní den bez podprsenky

Mezinárodně uznávaný No Bra Day je dnem, který přitahuje pozornost k přednostem každé ženy, k jejím ňadrům. Dnešní den doslova hlásá, aby byla prsa osvobozena a aby se ženy vzdaly nošení podprsenky aspoň dnes. Kampaně k tomuto dni jsou různé. Jedním z možností dnešního dne je podpořit povědomí o rakovině prsu. Mezinárodní den bez podprsenky tu rozhodně není jen proto, aby potěšil oči zvídavých mužů. Právě naopak. Luxusní a dobře padnoucí prádlo je mnohdy záležitostí nemalých peněz. Ty lepší podprsenky ženy koupí i za několik tisíc.

V nedávné době bylo dokonce studiemi zjištěno, že dívky, které jako malé brzy začnou s uvězňováním svých vnad do pevných košíčků, jsou ochuzeny o důležité propínání prsu a přispívají si tak k pozdějším bolestem zad. Dalším neduhem, který podprsenky provází, je jejich velikost. Velké množství žen není schopno určit, jakou velikost podprsenky potřebuje. V dnešní době jsou však v každé lepší prodejně spodního prádla školené prodavačky, které ženám se správným výběrem ochotně pomohou.

Jak dnešní den oslavit? Dovolte si (jste-li žena) popustit uzdu své svobodomyslnosti a kuráži a zkuste dnes prožít den bez svazující podprsenky a nadechněte se. Uděláte tak radost nejen svým ňadrům, ale zajisté i své drahé polovičce.

Osm – Radka Třeštíková

Kniha oblíbené současné české autorky je příběhem o několika láskách a obsahuje i detektivní zápletku. Hlavní hrdinkou je Míša, která se po střelném zranění ocitne v bezvědomí. Jaký bude její život, až se probudí a zjistí, že si nepamatuje úplně všechno?

 

 

 

Sama sebou – Lisa Renee Jones

Druhý díl celosvětově úspěšné erotické série, o kterém kritici tvrdí, že se v ní potkává 50 odstínů šedi se Základním instinktem. Proklouzněte do světa Sary, která prožívá nový životní příběh a zároveň pátrá po pravdě o jisté ženě jménem Rebeka.